Sipariş İptali

Sipariş iptal ve iade ile ilgili tüm taleplerinizi yardim@uzreklam.com adresinden, 0212 789 30 89  numaralı telefondan veya sitemizdeki canlı destek bölümü üzerinden bildirebilirsiniz.

Siparişinizin baskı süreçleri ile ilgili tüm bilgilendirmeler anlık olarak e-posta adresinize ve sms olarak yapılır. Dokümanınız onaylandıktan ve baskıya alındıktan sonra siparişinizin üretimine başlandığına dair bilgilendirme alırsınız. Üretim aşamasına gelmeden önce müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Siparişiniz üretime girdiyse siparişinizi iptal etme imkanı bulunmamaktadır. Siparişinizin güncel durumunu, "Hesabım" menüsü altında bulunan "Siparişlerim" bölümünden takip edebilirsiniz.

İade Şartları

Siparişinizin baskı kalitesinden mennun kalmamanız halinde, siparişinizi kargodan teslim almanızı takip eden 3 iş günü içerisinde müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Siparişiniz ile ilgili talebiniz üzerine, Satış Sonrası Destek ekibimiz en geç 1 iş günü içerisinde sizinle irtibata geçerek, ürüne ait fotoğraf ve diğer gerekli bilgileri isteyecektir. Kalite Kontrol ekibimiz tarafından yapılacak detaylı inceleme sonucunda, üretim kaynaklı bir hata bulunması durumunda, siparişiniz yeniden basılacak ve adresinize gönderilecektir.

Tüm Baskılı Matbaa Ürünlerinde Cayma Hakkı ve İade İmkanı Bulunmamaktadır.

İade İşlemleri

Üretim hatası kaynaklı iade işlemleriniz için, ürünü Aras Kargo ile aşağıdaki adrese 'Gönderici Ödemeli' olarak göndermeniz gerekmektedir.

UZ Reklam

Ferhatpaşa Mah. Bahtiyar Sk. Tym İnş. A Blok No:9/A Çatalca / İSTANBUL

Üründe herhangi bir üretim hatası bulunmaması halinde, ürününüz ‘Alıcı Ödemeli' olarak kayıtlı adresinize yeniden gönderilecektir.

Teslimat

Siparişinize ait faturanız kolinin üzerinde yer almaktadır. Siparişinizde teslimat sırasında hasar oluşmuş (yırtık, çatlak, vs.) veya eksik ürün olması durumunda kargo görevlisine tutanak tutturunuz. Tutanak tutulmaması halinde hasarlı siparişinizi teslim almadan iade ediniz.

Siparişiniz ile ilgili herhangi bir sorunuz olması durumunda 0212 789 30 89 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

E-Bülten